Int no. #224603
Actief
Robel-Mobil TG 630 FB
Bezig met laden ...
(vr 15-05-2026, 09:17)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Robel-Mobil |
| Categorie | Half-integraal |
| Model | TG 630 FB |
| Eerste registratie | 04/2002 |
| Kilometerstand | 94.000 km |
| Chassis | Mercedes |
| Motorvermogen in kW | 105 kW (143 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | Onbekend cm³ |
| Versnellingsbak | Automatisch |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.500 kg |
| Lengte in mm | 6.300 mm |
| Banden Type | Zomerbanden |
Uitrusting
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Geen noemenswaardige defecten bekend
Locatie
Duitsland, Buseck
Postcode: 35418
Afstand:
... km
Int no. #224603
Actief
Robel-Mobil TG 630 FB
Bezig met laden ...
(vr 15-05-2026, 09:17)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.