Int no. #224008
Actief
Directe aankoop mogelijk
Robeta Dyonisus
Bezig met laden ...
(do 14-05-2026, 09:50)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Robeta |
| Categorie | Buscamper |
| Model | Dyonisus |
| Eerste registratie | 06/2020 |
| Kilometerstand | 69.000 km |
| Chassis | Citroen |
| Motorvermogen in kW | 121 kW (165 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2179 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 2 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.500 kg |
| Lengte in mm | 5.413 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Airbag voor voorpassagier | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Parkeerhulp | Achter, Camera |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| Handsfree-kit | |
| Navigatiesysteem | |
| Radio en geluid | Radio/CD, USB-aansluiting, Bluetooth, Aanraakscherm |
| Cruisecontrol | |
| Centrale vergrendeling | Centrale vergendeling met afstandsbediening |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Airco compressor defect
Distributieriem vervangen na 6 jaar volgens fabrikant
Binnendouche is uitgeschakeld - kan op elk moment worden geannuleerd
Locatie
Duitsland, Efringen-Kirchen
Postcode: 79588
Afstand:
... km
Int no. #224008
Actief
Directe aankoop mogelijk
Robeta Dyonisus
Bezig met laden ...
(do 14-05-2026, 09:50)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.