Int no. #207166
Actief
Roller Team Granduca Garage
Bezig met laden ...
(di 31-03-2026, 13:15)
Beschikbaarheid: 29. Juni 2026
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Roller Team |
| Categorie | Alkoof |
| Serie | Granduca |
| Model | Garage |
| Eerste registratie | 09/2009 |
| Kilometerstand | 62.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 118 kW (160 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 300 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 4.150 kg |
| Lengte in mm | 7.360 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Airbag voor voorpassagier | |
| Trekhaak | |
| Boordcomputer | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Parkeerhulp | Camera |
| Elektrische buitenspiegels | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| Handsfree-kit | |
| Lichtmetalen velgen | |
| Deeltjesfilter | |
| Radio en geluid | Radio, Bluetooth, Apple CarPlay, Aanraakscherm |
| Cruisecontrol | |
| Centrale vergrendeling | Centrale vergrendeling |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Hoekdeel van de linker achterbumper licht beschadigd, klein deukje in bestuurdersportier, bovenkastje vergrendelingsmechanisme boven zijstoel niet meer aanwezig, vervangen door ander vergrendelingsmechanisme, uiteraard lichte gebruikssporen
Schade
Locatie
Duitsland, München
Postcode: 80997
Afstand:
... km
Int no. #207166
Actief
Roller Team Granduca Garage
Bezig met laden ...
(di 31-03-2026, 13:15)
Beschikbaarheid: 29. Juni 2026
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.