Int no. #116227
Inactief
Roller Team Granduca Garage P
Einde veiling: ma 07-07-2025, 12:39
Beschikbaarheid: onmiddellijk
:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Roller Team |
| Categorie | Half-integraal |
| Serie | Granduca |
| Model | Garage P |
| Eerste registratie | 08/2009 |
| Kilometerstand | 75.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 116 kW (158 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2999 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.500 kg |
| Lengte in mm | 7.440 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Alarmsysteem | |
| Trekhaak | |
| Passagiersairbag kan worden uitgeschakeld | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Parkeerhulp | Camera |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| Handsfree-kit | |
| Lendesteun | |
| Multifunctioneel stuurwiel | |
| Navigatiesysteem | |
| Deeltjesfilter | |
| Radio en geluid | Geluidssysteem, AUX-aansluiting, USB-aansluiting, Bluetooth |
| Cruisecontrol |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Kleine eigenaardigheden. Ik ben vernis
Schade
Locatie
Duitsland, Stetten
Postcode: 87778
Afstand:
... km
Int no. #116227
Inactief
Roller Team Granduca Garage P
Einde veiling: ma 07-07-2025, 12:39
Beschikbaarheid: onmiddellijk
:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.