Int no. #227959
Actief
Directe aankoop mogelijk
Roller Team Kronos 267 TL
Bezig met laden ...
(ma 25-05-2026, 09:45)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Roller Team |
| Categorie | Half-integraal |
| Serie | Kronos |
| Model | 267 TL |
| Eerste registratie | 11/2025 |
| Kilometerstand | 5.500 km |
| Chassis | Ford |
| Motorvermogen in kW | 125 kW (170 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | Onbekend cm³ |
| Versnellingsbak | Automatisch |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.500 kg |
| Lengte in mm | 7.500 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
| Tweede set banden | Zomerbanden |
Uitrusting
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Geen noemenswaardige defecten bekend
Locatie
Duitsland, Jüchen
Postcode: 41363
Afstand:
... km
Int no. #227959
Actief
Directe aankoop mogelijk
Roller Team Kronos 267 TL
Bezig met laden ...
(ma 25-05-2026, 09:45)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.