Int no. #218613
Actief
Roller Team Zefiro
Bezig met laden ...
(wo 29-04-2026, 15:00)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Roller Team |
| Categorie | Half-integraal |
| Serie | Zefiro |
| Model | Onbekend |
| Eerste registratie | 08/2025 |
| Kilometerstand | 6.000 km |
| Chassis | Ford |
| Motorvermogen in kW | 114 kW (155 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | Onbekend cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.500 kg |
| Lengte in mm | 7.500 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Airbag voor voorpassagier | |
| Passagiersairbag kan worden uitgeschakeld | |
| Boordcomputer | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Parkeerhulp | Camera |
| Elektrische buitenspiegels | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| ESP | |
| Handsfree-kit | |
| Lichtsensor | |
| Multifunctioneel stuurwiel | |
| Navigatiesysteem | |
| Radio en geluid | Radio, Apple CarPlay |
| Stoelverwarming | |
| Cruisecontrol | |
| Centrale vergrendeling | Centrale vergendeling met afstandsbediening |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
De achterbumper is kapot en zou vervangen moeten worden, maar hij zit zo vast dat vervanging niet absoluut noodzakelijk is. Alleen de bumper kost al €900 van de fabrikant. Persoonlijk zou ik hem niet zonder werktijd vervangen, omdat hij weer beschadigd kan raken en dan zou de hele bumper vervangen moeten worden. Verder is er geen sprake van ongevalsschade of schade aan het voertuig. Het voertuig is nog onder garantie tot augustus volgend jaar en heeft gebreken die nog aanwezig zijn. Het volgende wordt onder garantie verwijderd
Schade
Locatie
Duitsland, Litzendorf
Postcode: 96123
Afstand:
... km
Int no. #218613
Actief
Roller Team Zefiro
Bezig met laden ...
(wo 29-04-2026, 15:00)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.