Int no. #212254
Actief
Directe aankoop mogelijk
Roller Team Zefiro 266TL
Bezig met laden ...
(vr 15-05-2026, 09:30)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Roller Team |
| Categorie | Half-integraal |
| Serie | Zefiro |
| Model | 266TL |
| Eerste registratie | 02/2022 |
| Kilometerstand | 33.450 km |
| Chassis | Ford |
| Motorvermogen in kW | 125 kW (170 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 1995 cm³ |
| Versnellingsbak | Automatisch |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.500 kg |
| Lengte in mm | 7.450 mm |
| Banden Type | Zomerbanden |
| Tweede set banden | Winterbanden |
Uitrusting
| Airbag voor voorpassagier | |
| Alarmsysteem | |
| Trekhaak | |
| Passagiersairbag kan worden uitgeschakeld | |
| Boordcomputer | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Parkeerhulp | Camera |
| Elektrische buitenspiegels | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| ESP | |
| Handsfree-kit | |
| Lichtmetalen velgen | |
| Lendesteun | |
| Lichtsensor | |
| Multifunctioneel stuurwiel | |
| Deeltjesfilter | |
| Radio en geluid | Radio, Radio/CD, Geluidssysteem, AUX-aansluiting, Bluetooth |
| Cruisecontrol | |
| Centrale vergrendeling | Centrale vergendeling met afstandsbediening |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Kleine optische schade aan de achterbumper aan de bestuurderskant, 2 deuken aan de passagierskant in het achterste gedeelte naast de garagedeur, voorbumper in verschillende kleuren rechts en links naast de nummerplaat. Verschillende kleur rechts en links naast de nummerplaat
Locatie
Duitsland, Steinbach-Hallenberg
Postcode: 98587
Afstand:
... km
Int no. #212254
Actief
Directe aankoop mogelijk
Roller Team Zefiro 266TL
Bezig met laden ...
(vr 15-05-2026, 09:30)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.