Int no. #224068
Actief
Sun Living A60SP Extra
Bezig met laden ...
(vr 15-05-2026, 15:53)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Sun Living |
| Categorie | Alkoof |
| Model | A60SP Extra |
| Eerste registratie | 06/2021 |
| Kilometerstand | 30.500 km |
| Chassis | Citroen |
| Motorvermogen in kW | 103 kW (140 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2179 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.500 kg |
| Lengte in mm | 5.990 mm |
| Banden Type | Zomerbanden |
Uitrusting
| Alarmsysteem | |
| Boordcomputer | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Parkeerhulp | Achter, Camera |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| Handsfree-kit | |
| Navigatiesysteem | |
| Radio en geluid | Radio, AUX-aansluiting, USB-aansluiting, Bluetooth, Apple CarPlay, Aanraakscherm |
| Cruisecontrol | |
| Centrale vergrendeling | Centrale vergendeling met afstandsbediening |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Twee LED-spots zijn kapot. Een boven de eettafel en een in het bed erboven. Deze zijn gemonteerd op een elektrische rail en kunnen gemakkelijk worden vervangen. Ze zijn nog steeds functioneel en in gebruik.
Locatie
Duitsland, Hamburg
Postcode: 22549
Afstand:
... km
Int no. #224068
Actief
Sun Living A60SP Extra
Bezig met laden ...
(vr 15-05-2026, 15:53)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.