Int no. #227241
Actief
Sunlight Cliff 600 Adventure Edition
Bezig met laden ...
(vr 22-05-2026, 13:06)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Sunlight |
| Categorie | Buscamper |
| Serie | Cliff 600 |
| Model | Adventure Edition |
| Eerste registratie | 05/2023 |
| Kilometerstand | 78.200 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 103 kW (140 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2184 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.500 kg |
| Lengte in mm | 5.999 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Alarmsysteem | |
| Boordcomputer | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Parkeerhulp | Camera |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| ESP | |
| Handsfree-kit | |
| Multifunctioneel stuurwiel | |
| Deeltjesfilter | |
| Cruisecontrol | |
| Centrale vergrendeling | Centrale vergrendeling, Centrale vergendeling met afstandsbediening |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
- De twee achterruiten hebben lichte krassen (zijn een keer schoongemaakt met sneeuw, waardoor de krassen zijn ontstaan)
- De temperatuurindicator in het display draait al een paar weken af en toe.
- Het indicatorglas van de linkerbuitenspiegel is gebarsten
- De instaphulp kan sinds eind 2024 niet meer worden verlengd
Locatie
Duitsland, München
Postcode: 81373
Afstand:
... km
Int no. #227241
Actief
Sunlight Cliff 600 Adventure Edition
Bezig met laden ...
(vr 22-05-2026, 13:06)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.