Int no. #218761
In onderhandeling
Sunlight Cliff 600 XV
Einde veiling: do 30-04-2026, 12:00
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Laatste bod:
Verborgen
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Sunlight |
| Categorie | Buscamper |
| Serie | Cliff 600 |
| Model | XV |
| Eerste registratie | 05/2020 |
| Kilometerstand | 54.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 118 kW (160 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | Onbekend cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.500 kg |
| Lengte in mm | 5.990 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Alarmsysteem | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Parkeerhulp | Camera |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| ISOFIX | |
| Lichtmetalen velgen | |
| Radio en geluid | Radio, Bluetooth, Apple CarPlay, Aanraakscherm |
| Cruisecontrol | |
| Centrale vergrendeling | Centrale vergrendeling, Centrale vergendeling met afstandsbediening |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Kleine krasjes aanwezig.
Luifelarm aan één kant licht gebogen.
Tafel in dinette heeft een klein deukje.
Schade
Locatie
Duitsland, Penzberg
Postcode: 82377
Afstand:
... km
Int no. #218761
In onderhandeling
Sunlight Cliff 600 XV
Einde veiling: do 30-04-2026, 12:00
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Laatste bod:
Verborgen
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.