Int no. #224983
Actief
Directe aankoop mogelijk
Sunlight T 67 Adventure
Bezig met laden ...
(di 19-05-2026, 09:30)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Sunlight |
| Categorie | Half-integraal |
| Serie | T 67 |
| Model | Adventure |
| Eerste registratie | 05/2025 |
| Kilometerstand | 12.900 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 103 kW (140 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2287 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.500 kg |
| Lengte in mm | 7.029 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Airbag voor voorpassagier | |
| Boordcomputer | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Parkeerhulp | Camera |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| ESP | |
| Handsfree-kit | |
| Multifunctioneel stuurwiel | |
| Navigatiesysteem | |
| Deeltjesfilter | |
| Radio en geluid | Geluidssysteem, USB-aansluiting, Bluetooth, Aanraakscherm |
| Cruisecontrol | |
| Centrale vergrendeling | Centrale vergrendeling |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Ik wil graag transparant vermelden dat er 2 kleine gebreken zijn aan de camper.
1- Er zijn 3 kleine scheurtjes op de achterbumper, deze zijn puur cosmetisch en vallen nauwelijks op. Een reparatie of vervanging van de bumper zou gepaard gaan met beheersbare kosten.
2- Het oppervlak van een houten/spaanplaat lambrisering is enigszins losgeraakt door een lijmlaag. Dit is alleen visueel en kan gemakkelijk worden gerepareerd of overplakt.
Schade
Locatie
Luxemburg, Luxemburg
Postcode: 1513
Afstand:
... km
Int no. #224983
Actief
Directe aankoop mogelijk
Sunlight T 67 Adventure
Bezig met laden ...
(di 19-05-2026, 09:30)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.