Int no. #219426
Actief
Sunlight T 67 Adventure Edition
Bezig met laden ...
(za 02-05-2026, 10:48)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Sunlight |
| Categorie | Half-integraal |
| Serie | T 67 |
| Model | Adventure Edition |
| Eerste registratie | 05/2025 |
| Kilometerstand | 12.600 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 103 kW (140 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2184 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.500 kg |
| Lengte in mm | 7.310 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Parkeerhulp | Camera |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| Handsfree-kit | |
| Lichtmetalen velgen | |
| Navigatiesysteem | |
| Radio en geluid | Aanraakscherm |
| Centrale vergrendeling | Centrale vergrendeling |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
3 kleine scheurtjes op de achterbumper, puur cosmetisch, geen invloed op de werking. Foto bijgevoegd.
Bekleding slaapkamer, sommige houten bekleding is losgekomen door een verwijderde plakstrip, alleen visueel defect. Foto bijgevoegd.
Schade
Locatie
Luxemburg, Luxemburg
Postcode: 1513
Afstand:
... km
Int no. #219426
Actief
Sunlight T 67 Adventure Edition
Bezig met laden ...
(za 02-05-2026, 10:48)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.