Int no. #222247
Koopkans
Sunlight T 68 Adventure Edition
Deze veiling is verlopen (ma 11-05-2026, 15:42)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Vrijgaveprijs:
... €
(incl. 19% btw.)
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Sunlight |
| Categorie | Half-integraal |
| Serie | T 68 |
| Model | Adventure Edition |
| Eerste registratie | 04/2023 |
| Kilometerstand | 57.900 km |
| Chassis | Citroen |
| Motorvermogen in kW | 121 kW (165 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | Onbekend cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.500 kg |
| Lengte in mm | 7.400 mm |
| Banden Type | Zomerbanden |
Uitrusting
Algemene beschrijving
Bekende defecten
lichte krassen/schaafwonden aan de rechterkant van het lichaam
Schade
Locatie
Duitsland, Hagen
Postcode: 58135
Afstand:
... km
Int no. #222247
Koopkans
Sunlight T 68 Adventure Edition
Deze veiling is verlopen (ma 11-05-2026, 15:42)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Vrijgaveprijs:
... €
(incl. 19% btw.)
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.