Int no. #208716
Koopkans
Sunlight V 60 Adventure Edition
Deze veiling is verlopen (za 04-04-2026, 09:48)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Sunlight |
| Categorie | Half-integraal |
| Serie | V 60 |
| Model | Adventure Edition |
| Eerste registratie | 02/2024 |
| Kilometerstand | 32.400 km |
| Chassis | Citroen |
| Motorvermogen in kW | 103 kW (140 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2179 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.500 kg |
| Lengte in mm | 5.950 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Parkeerhulp | Camera |
| Radio en geluid | Radio, USB-aansluiting, Bluetooth |
| Centrale vergrendeling | Centrale vergrendeling |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
-zittingbekleding zowel voor als achter moet volledig worden vervangen
-krassen/scheuren in de verduisteringsrolgordijnen (in één sterk)
-piezo ontsteker niet betrouwbaar
-Zwarte rubberen afdichting op de achterklep is bekrast
-Enkele gebruikssporen/vlekken in het interieur, één grotere naast het keukenblad
-kleine, nauwelijks zichtbare deuk aan de onderkant van de achterkant, veroorzaakt door achteruitrijden in een parkeervak
Schade
Locatie
Duitsland, Hamburg
Postcode: 22419
Afstand:
... km
Int no. #208716
Koopkans
Sunlight V 60 Adventure Edition
Deze veiling is verlopen (za 04-04-2026, 09:48)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.