Int no. #213561
Actief
Sunlight V 60 Adventure Edition
Bezig met laden ...
(do 14-05-2026, 09:20)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Sunlight |
| Categorie | Half-integraal |
| Serie | V 60 |
| Model | Adventure Edition |
| Eerste registratie | 02/2024 |
| Kilometerstand | 32.500 km |
| Chassis | Citroen |
| Motorvermogen in kW | 103 kW (140 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2179 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.500 kg |
| Lengte in mm | 5.950 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Airbag voor voorpassagier | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Parkeerhulp | Achter, Camera |
| Multifunctioneel stuurwiel | |
| Radio en geluid | Radio, USB-aansluiting, Bluetooth, Aanraakscherm |
| Cruisecontrol | |
| Centrale vergrendeling | Centrale vergendeling met afstandsbediening |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
de originele stoelhoezen, zowel voor als achter, zouden volledig vervangen moeten worden (ze zijn momenteel bedekt)
Krassen/scheuren in de verduisteringsrolgordijnen (in één ervan)
piëzo-ontsteking werkt, maar soms niet de eerste keer
Zwarte rubberen afdichting op de achterdeur is bekrast
Enkele tekenen van slijtage/vlekken in het interieur, één naast het keukenblad (zie foto)
deukje aan de onderkant van de achterkant, veroorzaakt door achteruit inparkeren
Schade
Locatie
Duitsland, Hamburg
Postcode: 22419
Afstand:
... km
Int no. #213561
Actief
Sunlight V 60 Adventure Edition
Bezig met laden ...
(do 14-05-2026, 09:20)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.