Int no. #222815
Actief
TEC I Tec 650 G
Bezig met laden ...
(wo 13-05-2026, 13:40)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | TEC |
| Categorie | Integraal |
| Model | I Tec 650 G |
| Eerste registratie | 02/2013 |
| Kilometerstand | 66.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 115 kW (156 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2999 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 4.000 kg |
| Lengte in mm | 6.810 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Trekhaak | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Lendesteun | |
| Deeltjesfilter |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Geen noemenswaardige defecten bekend
Locatie
Duitsland, Eigeltingen
Postcode: 78253
Afstand:
... km
Int no. #222815
Actief
TEC I Tec 650 G
Bezig met laden ...
(wo 13-05-2026, 13:40)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.