Int no. #208193
Actief
Vario Teschner 360 ME
Bezig met laden ...
(za 04-04-2026, 12:54)
Beschikbaarheid: 30. April 2026
Startprijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Vario |
| Categorie | Integraal |
| Model | Teschner 360 ME |
| Eerste registratie | 05/2006 |
| Kilometerstand | 98.000 km |
| Chassis | Andere |
| Motorvermogen in kW | 178 kW (242 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 5883 cm³ |
| Versnellingsbak | Automatisch |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 14.000 kg |
| Lengte in mm | 10.850 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Airbag voor voorpassagier | |
| Alarmsysteem | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Parkeerhulp | Camera |
| Elektrische buitenspiegels | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| Elektrische stoelverstelling | |
| ESP | |
| Navigatiesysteem | |
| Radio en geluid | Geluidssysteem |
| Stoelverwarming | |
| Cruisecontrol | |
| Centrale vergrendeling | Centrale vergendeling met afstandsbediening |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Opknapbeurt binnen en buiten nodig,
De bediening van de slide-out moet opnieuw worden geprogrammeerd, twee lekkende klemmen op het aluminium verwarmingssysteem moeten worden vervangen.
Locatie
Duitsland, Duisburg
Postcode: 47138
Afstand:
... km
Int no. #208193
Actief
Vario Teschner 360 ME
Bezig met laden ...
(za 04-04-2026, 12:54)
Beschikbaarheid: 30. April 2026
Startprijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.