Int no. #226547
Actief
Volkswagen California Beach 4Motion
Bezig met laden ...
(wo 20-05-2026, 14:10)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Volkswagen |
| Categorie | Van |
| Serie | California |
| Model | Beach 4Motion |
| Eerste registratie | 04/2019 |
| Kilometerstand | 78.000 km |
| Chassis | VW |
| Motorvermogen in kW | 146 kW (199 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 1968 cm³ |
| Versnellingsbak | Automatisch |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 7 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.080 kg |
| Lengte in mm | 5.006 mm |
| Banden Type | Zomerbanden |
| Tweede set banden | Winterbanden |
Uitrusting
| Airbag voor voorpassagier | |
| Trekhaak | |
| Passagiersairbag kan worden uitgeschakeld | |
| Boordcomputer | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Elektrische buitenspiegels | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| Handsfree-kit | |
| ISOFIX | |
| Lichtmetalen velgen | |
| Lendesteun | |
| Lichtsensor | |
| Multifunctioneel stuurwiel | |
| Deeltjesfilter |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Klein defect aan de rechter wielkast, barst in het plastic van de rechter buitenspiegel (beperkt de werking niet)
Schade
Locatie
Duitsland, Fronreute
Postcode: 88273
Afstand:
... km
Int no. #226547
Actief
Volkswagen California Beach 4Motion
Bezig met laden ...
(wo 20-05-2026, 14:10)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.