Int no. #217764
Actief
Volkswagen California Coast
Bezig met laden ...
(ma 27-04-2026, 09:28)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Volkswagen |
| Categorie | Van |
| Serie | California |
| Model | Coast |
| Eerste registratie | 05/2021 |
| Kilometerstand | 42.950 km |
| Chassis | VW |
| Motorvermogen in kW | 110 kW (150 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 1968 cm³ |
| Versnellingsbak | Automatisch |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.000 kg |
| Lengte in mm | 4.904 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Airbag voor voorpassagier | |
| Trekhaak | |
| Boordcomputer | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| ESP | |
| Lichtmetalen velgen | |
| Lendesteun | |
| Lichtsensor | |
| Navigatiesysteem | |
| Radio en geluid | Radio |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Geen noemenswaardige defecten bekend
Locatie
Duitsland, Gundelfingen
Postcode: 79194
Afstand:
... km
Int no. #217764
Actief
Volkswagen California Coast
Bezig met laden ...
(ma 27-04-2026, 09:28)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.