Int no. #224822
Actief
Volkswagen California Comfortline
Bezig met laden ...
(za 16-05-2026, 09:54)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Volkswagen |
| Categorie | Buscamper |
| Serie | Andere serie |
| Model | California Comfortline |
| Eerste registratie | 02/2005 |
| Kilometerstand | 440.000 km |
| Chassis | VW |
| Motorvermogen in kW | 130 kW (177 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2461 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Kenteken | 74rdgk |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.000 kg |
| Lengte in mm | 4.989 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Airbag voor voorpassagier | |
| Trekhaak | |
| Passagiersairbag kan worden uitgeschakeld | |
| Boordcomputer | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Elektrische buitenspiegels | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| ESP | |
| Lichtmetalen velgen | |
| Lendesteun | |
| Radio en geluid | Radio, Geluidssysteem, USB-aansluiting, Bluetooth |
| Stoelverwarming | |
| Cruisecontrol |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Geen noemenswaardige defecten bekend
Locatie
Nederland, Nieuw-Beijerland
Postcode: 3264 am
Afstand:
... km
Int no. #224822
Actief
Volkswagen California Comfortline
Bezig met laden ...
(za 16-05-2026, 09:54)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.