Int no. #216390
In onderhandeling
Volkswagen California T3
Einde veiling: ma 11-05-2026, 22:00
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Laatste bod:
Verborgen
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Volkswagen |
| Categorie | Van |
| Serie | California |
| Model | T3 |
| Eerste registratie | 09/1989 |
| Kilometerstand | 151.000 km |
| Chassis | Andere |
| Motorvermogen in kW | 55 kW (75 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 1499 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Geen airconditioning in de cabine |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.500 kg |
| Lengte in mm | 4.850 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Gebruikssporen overeenkomstig de leeftijd, maar gering. Zeer weinig T3-typische randroest. Al met al in goede staat
Schade
Locatie
Duitsland, Mannheim
Postcode: 68259
Afstand:
... km
Int no. #216390
In onderhandeling
Volkswagen California T3
Einde veiling: ma 11-05-2026, 22:00
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Laatste bod:
Verborgen
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.