Int no. #218898
Koopkans
Volkswagen California T4
Deze veiling is verlopen (wo 29-04-2026, 13:57)
Beschikbaarheid: 28. Juli 2026
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Volkswagen |
| Categorie | Van |
| Serie | California |
| Model | T4 |
| Eerste registratie | 10/1996 |
| Kilometerstand | 530.000 km |
| Chassis | VW |
| Motorvermogen in kW | 75 kW (102 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2461 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Geen airconditioning in de cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 2 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 2.540 kg |
| Lengte in mm | 5.107 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Trekhaak | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Elektrische buitenspiegels | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Centrale vergrendeling werkt alleen via bestuurdersportier.
Raamregelaar bestuurdersportier defect.
Vervangen motor bij 504000 km (nu 350000)
Schuifdeur opnieuw gespoten na verwijdering van roest
Locatie
Duitsland, Tettnang
Postcode: 88069
Afstand:
... km
Int no. #218898
Koopkans
Volkswagen California T4
Deze veiling is verlopen (wo 29-04-2026, 13:57)
Beschikbaarheid: 28. Juli 2026
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.