Int no. #226566
Actief
Volkswagen California T5
Bezig met laden ...
(wo 20-05-2026, 14:25)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Volkswagen |
| Categorie | Van |
| Serie | California |
| Model | T5 |
| Eerste registratie | 09/2012 |
| Kilometerstand | 120.000 km |
| Chassis | VW |
| Motorvermogen in kW | 132 kW (179 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 1968 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 5 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.300 kg |
| Lengte in mm | 4.892 mm |
| Banden Type | Zomerbanden |
| Tweede set banden | Winterbanden |
Uitrusting
| Trekhaak | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Parkeerhulp | Camera |
| Elektrische buitenspiegels | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| Radio en geluid | Radio/CD |
| Stoelverwarming | |
| Cruisecontrol |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Geen noemenswaardige defecten bekend
Locatie
Duitsland, Lichtenberg
Postcode: 95192
Afstand:
... km
Int no. #226566
Actief
Volkswagen California T5
Bezig met laden ...
(wo 20-05-2026, 14:25)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.