Int no. #232757
Actief
Volkswagen Distance Wide
Bezig met laden ...
(ma 01-06-2026, 12:38)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Volkswagen |
| Categorie | Alkoof |
| Serie | Distance Wide |
| Model | Distance Wide |
| Model | Karmann VW LT35 Distance Wide Gold |
| Eerste registratie | 09/1996 |
| Kilometerstand | 359.015 km |
| Chassis | VW |
| Motorvermogen in kW | 70 kW (95 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | Onbekend cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Geen airconditioning in de cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 2 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.500 kg |
| Lengte in mm | 6.400 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Parkeerhulp | Camera |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
De camper is regelmatig gebruikt en onderhouden en verkeert in eerlijke, goede staat met normale gebruikssporen door zijn leeftijd.
Waterschade aan het plafondraam in de badkamer. Lekkage is gerepareerd
Locatie
Duitsland, Overath
Postcode: 51491
Afstand:
... km
Int no. #232757
Actief
Volkswagen Distance Wide
Bezig met laden ...
(ma 01-06-2026, 12:38)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.