Int no. #10785
In onderhandeling
Volkswagen Grand California 600
Einde veiling: do 21-05-2026, 22:00
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Laatste bod:
Verborgen
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Volkswagen |
| Categorie | Buscamper |
| Model | Grand California 600 |
| Eerste registratie | 08/2020 |
| Kilometerstand | 25.000 km |
| Chassis | VW |
| Motorvermogen in kW | 130 kW (177 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 1968 cm³ |
| Versnellingsbak | Automatisch |
| Brandstof | Diesel |
| Emissieklasse | Euro 6d-TEMP |
| Milieu badge | 4 (Groen) |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.500 kg |
| Lengte in mm | 6.000 mm |
| Breedte in mm | 2.040 mm |
| Hoogte in mm | 3.000 mm |
| Identificatienummer voertuig | ***************** |
| Banden Type | Zomerbanden |
| Staat van de belangrijkste set banden (beoordeling) | goed |
| Tweede set banden | Winterbanden |
| Staat van tweede set banden (beoordeling) | goed |
Uitrusting
| ABS | |
| Afstandsbediening | |
| Airbag voor voorpassagier | |
| Airbag voor bestuurder | |
| Passagiersairbag kan worden uitgeschakeld | |
| Hill Start Assist | |
| Boordcomputer | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Parkeerhulp | Achter, Camera |
| Elektrische buitenspiegels | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| ESP | |
| Grootlichtassistent | |
| Handsfree-kit | |
| ISOFIX | |
| Lichtmetalen velgen | |
| Lichtsensor | |
| Vermoeidheidsherkenning | |
| Multifunctioneel stuurwiel | |
| Navigatiesysteem | |
| Mistlamp | |
| Noodremassistent | |
| Radio en geluid | Radio, Geluidssysteem, AUX-aansluiting, USB-aansluiting, Bluetooth, WLAN hotspot, Apple CarPlay, Aanraakscherm |
| Bandenspanningscontrole | |
| Stuurbekrachtiging | |
| Stoelverwarming | |
| Verwarming | |
| Cruisecontrol | |
| Centrale vergrendeling | Centrale vergendeling met afstandsbediening |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Stap ging een beetje remmen - gecontroleerd en schoongemaakt door VW en in orde bevonden - dus het werkt :)
Minbi Krassen op twee plaatsen op de voorbumper
Locatie
Duitsland, Deggendorf
Postcode: 94469
Afstand:
... km
Int no. #10785
In onderhandeling
Volkswagen Grand California 600
Einde veiling: do 21-05-2026, 22:00
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Laatste bod:
Verborgen
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.