Int no. #219493
Verkocht
Volkswagen Grand California 600
Einde veiling: do 30-04-2026, 09:27
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Hamerprijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Volkswagen |
| Categorie | Buscamper |
| Serie | Grand California |
| Model | 600 |
| Eerste registratie | 02/2021 |
| Kilometerstand | 32.500 km |
| Chassis | VW |
| Motorvermogen in kW | 130 kW (177 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 1968 cm³ |
| Versnellingsbak | Automatisch |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.500 kg |
| Lengte in mm | 6.000 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Airbag voor voorpassagier | |
| Alarmsysteem | |
| Trekhaak | |
| Passagiersairbag kan worden uitgeschakeld | |
| Boordcomputer | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Parkeerhulp | Voor, Achter, Camera |
| Elektrische buitenspiegels | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| Elektrische stoelverstelling | |
| ESP | |
| Handsfree-kit | |
| ISOFIX | |
| Lichtsensor | |
| Multifunctioneel stuurwiel | |
| Navigatiesysteem | |
| Deeltjesfilter | |
| Stoelverwarming | |
| Cruisecontrol | |
| Centrale vergrendeling | Centrale vergendeling met afstandsbediening |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Het zonnesysteem is momenteel helaas defect, waarschijnlijk is er een zonnepaneel defect. Eén dakraam gaat met enige moeite open, waarschijnlijk een kwestie van afstellen.
Locatie
Duitsland, Sternenfels
Postcode: 75447
Afstand:
... km
Int no. #219493
Verkocht
Volkswagen Grand California 600
Einde veiling: do 30-04-2026, 09:27
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Hamerprijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.