Int no. #223387
Koopkans
Volkswagen T4 Camper
Deze veiling is verlopen (vr 15-05-2026, 15:50)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Volkswagen |
| Categorie | Van |
| Serie | Andere serie |
| Model | T4 Camper |
| Eerste registratie | 03/1995 |
| Kilometerstand | 280.000 km |
| Chassis | VW |
| Motorvermogen in kW | 57 kW (77 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2370 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Geen airconditioning in de cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 2 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 2.800 kg |
| Lengte in mm | 5.005 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Trekhaak | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Lichtmetalen velgen | |
| Radio en geluid | Radio/CD |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Truma gaskachel werkt alleen op de hoge stand (Truma E2400)
Locatie
Duitsland, Büdingen
Postcode: 63654
Afstand:
... km
Int no. #223387
Koopkans
Volkswagen T4 Camper
Deze veiling is verlopen (vr 15-05-2026, 15:50)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.