Int no. #213492
Actief
Directe aankoop mogelijk
Volkswagen T4 Westfalia California Beach
Bezig met laden ...
(ma 04-05-2026, 10:16)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Volkswagen |
| Categorie | Buscamper |
| Serie | Andere serie |
| Model | T4 Westfalia California Beach |
| Eerste registratie | 06/1997 |
| Kilometerstand | 422.300 km |
| Chassis | VW |
| Motorvermogen in kW | 75 kW (102 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2461 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Kenteken | 43HRTS |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 2.800 kg |
| Lengte in mm | 4.789 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Airbag voor voorpassagier | |
| Trekhaak | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Elektrische buitenspiegels | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| Lichtmetalen velgen | |
| Radio en geluid | Bluetooth |
| Cruisecontrol | |
| Centrale vergrendeling | Centrale vergrendeling |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Arm leuning bestuurders stoel is doorgezakt. (Makkelijk te repareren)
Huishoud accu is aan vervanging toe.
Verdeler moet binnen 2 jaar vervangen worden
Klepje van de stekker aansluiting buiten is afgebroken
Locatie
Nederland, Nijmegen
Postcode: 6535 RZ
Afstand:
... km
Int no. #213492
Actief
Directe aankoop mogelijk
Volkswagen T4 Westfalia California Beach
Bezig met laden ...
(ma 04-05-2026, 10:16)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.