Int no. #220363
Actief
Weinsberg CaraBus 601 MQ
Bezig met laden ...
(ma 04-05-2026, 09:34)
Beschikbaarheid: 22. Juni 2026
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Weinsberg |
| Categorie | Buscamper |
| Serie | CaraBus 601 |
| Model | MQ |
| Eerste registratie | 08/2017 |
| Kilometerstand | 70.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 96 kW (131 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2287 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.500 kg |
| Lengte in mm | 5.990 mm |
| Banden Type | Zomerbanden |
Uitrusting
| Airbag voor voorpassagier | |
| Passagiersairbag kan worden uitgeschakeld | |
| Boordcomputer | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Parkeerhulp | Camera |
| Elektrische buitenspiegels | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| Handsfree-kit | |
| Navigatiesysteem | |
| Radio en geluid | Radio, USB-aansluiting, Bluetooth, Aanraakscherm |
| Cruisecontrol | |
| Centrale vergrendeling | Centrale vergendeling met afstandsbediening |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Ca. 15 cm lange scheur in de douchebak (we hebben het alleen afgedicht met gepantserde tape, wat tot nu toe voldoende was)
Vliegenhor op de schuifdeur klemt af en toe - geen probleem
Dometic toilet schuifklep defect (geen effect op toiletgebruik)
Locatie
Duitsland, Mörfelden-Walldorf
Postcode: 64546
Afstand:
... km
Int no. #220363
Actief
Weinsberg CaraBus 601 MQ
Bezig met laden ...
(ma 04-05-2026, 09:34)
Beschikbaarheid: 22. Juni 2026
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.