Int no. #227249
Actief
Weinsberg CaraCore 650 MEG
Bezig met laden ...
(do 21-05-2026, 09:42)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Weinsberg |
| Categorie | Integraal |
| Serie | CaraCore |
| Model | 650 MEG |
| Eerste registratie | 01/2022 |
| Kilometerstand | 26.700 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 118 kW (160 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2287 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.500 kg |
| Lengte in mm | 6.990 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Airbag voor voorpassagier | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Navigatiesysteem | |
| Stoelverwarming | |
| Cruisecontrol |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Vochtvlekken luifel
Locatie
Duitsland, Hamburg
Postcode: 20539
Afstand:
... km
Int no. #227249
Actief
Weinsberg CaraCore 650 MEG
Bezig met laden ...
(do 21-05-2026, 09:42)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.