Int no. #218759
Koopkans
Weinsberg CaraCore 700 MEG
Deze veiling is verlopen (wo 29-04-2026, 13:09)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Weinsberg |
| Categorie | Integraal |
| Serie | CaraCore |
| Model | 700 MEG |
| Eerste registratie | 02/2024 |
| Kilometerstand | 42.500 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 103 kW (140 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2184 cm³ |
| Versnellingsbak | Automatisch |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 4.090 kg |
| Lengte in mm | 7.410 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Alarmsysteem | |
| Trekhaak | |
| Boordcomputer | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Parkeerhulp | Camera |
| Elektrische buitenspiegels | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| Handsfree-kit | |
| ISOFIX | |
| Lichtmetalen velgen | |
| Navigatiesysteem | |
| Radio en geluid | Radio, AUX-aansluiting, USB-aansluiting, Bluetooth, Aanraakscherm |
| Cruisecontrol |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Achterbumper en deuk rechtsachter
Schade
Locatie
Duitsland, Alheim
Postcode: 36211
Afstand:
... km
Int no. #218759
Koopkans
Weinsberg CaraCore 700 MEG
Deze veiling is verlopen (wo 29-04-2026, 13:09)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.