Int no. #222271
Actief
Directe aankoop mogelijk
Weinsberg Fiat ducato
Bezig met laden ...
(do 14-05-2026, 16:16)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Weinsberg |
| Categorie | Buscamper |
| Serie | Andere serie |
| Model | Fiat ducato |
| Eerste registratie | 07/1993 |
| Kilometerstand | 185.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 85 kW (116 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | Onbekend cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Kenteken | 75vnzh |
| Airconditioning | Geen airconditioning in de cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 2 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 2.800 kg |
| Lengte in mm | 5.000 mm |
| Banden Type | Zomerbanden |
| Tweede set banden | Zomerbanden |
Uitrusting
| Draaibare passagiersstoel | |
| Radio en geluid | Radio, Geluidssysteem, USB-aansluiting |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Geen noemenswaardige defecten bekend
Locatie
Nederland, Lievelde
Postcode: 7137 MV
Afstand:
... km
Int no. #222271
Actief
Directe aankoop mogelijk
Weinsberg Fiat ducato
Bezig met laden ...
(do 14-05-2026, 16:16)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.