Int no. #211569
Koopkans
Weinsberg Meteor 690MR
Deze veiling is verlopen (do 16-04-2026, 22:00)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Laatste bod:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Weinsberg |
| Categorie | Alkoof |
| Serie | Meteor |
| Model | 690MR |
| Eerste registratie | 04/2002 |
| Kilometerstand | 92.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 94 kW (128 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | Onbekend cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 6 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 4.000 kg |
| Lengte in mm | 4.476 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Parkeerhulp | Camera |
| Radio en geluid | Radio/CD |
| Cruisecontrol |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Geen noemenswaardige defecten bekend
Locatie
Duitsland, Bayern - Schönsee
Postcode: 92539
Afstand:
... km
Int no. #211569
Koopkans
Weinsberg Meteor 690MR
Deze veiling is verlopen (do 16-04-2026, 22:00)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Laatste bod:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.