Int no. #202277
Koopkans
Weinsberg Ti 700 MG
Deze veiling is verlopen (di 31-03-2026, 13:36)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Weinsberg |
| Categorie | Half-integraal |
| Serie | Ti |
| Model | 700 MG |
| Eerste registratie | 04/2012 |
| Kilometerstand | 97.500 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 96 kW (131 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2287 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.500 kg |
| Lengte in mm | 7.430 mm |
Uitrusting
| Airbag voor voorpassagier | |
| Alarmsysteem | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Elektrische buitenspiegels | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| Navigatiesysteem | |
| Radio en geluid | Radio/CD, Geluidssysteem, USB-aansluiting, Bluetooth, Aanraakscherm |
| Cruisecontrol | |
| Centrale vergrendeling | Centrale vergendeling met afstandsbediening |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Zeer kleine aluminiumschade boven de garagedeur rechtsachter.
Schade
Locatie
Duitsland, Fluterschen
Postcode: 57610
Afstand:
... km
Int no. #202277
Koopkans
Weinsberg Ti 700 MG
Deze veiling is verlopen (di 31-03-2026, 13:36)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.