Int no. #223156
Actief
Directe aankoop mogelijk
Weinsberg Toskana
Bezig met laden ...
(di 19-05-2026, 09:15)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Weinsberg |
| Categorie | Alkoof |
| Serie | Toskana |
| Model | Toskana |
| Eerste registratie | 06/1996 |
| Kilometerstand | 200.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 60 kW (82 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2500 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Geen airconditioning in de cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.500 kg |
| Lengte in mm | 5.670 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Parkeerhulp | Camera |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Het watersysteem en het gassysteem zijn nog niet door mij gecontroleerd. De camper is 30 jaar oud en in goede staat, maar er is natuurlijk wel zichtbare slijtage die bij zijn leeftijd hoort.
Locatie
Duitsland, Mützlitz
Postcode: 14715
Afstand:
... km
Int no. #223156
Actief
Directe aankoop mogelijk
Weinsberg Toskana
Bezig met laden ...
(di 19-05-2026, 09:15)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.