Int no. #213151
Actief
Directe aankoop mogelijk
XGO Dynamic
Bezig met laden ...
(ma 27-04-2026, 12:34)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | XGO |
| Categorie | Alkoof |
| Model | Dynamic |
| Eerste registratie | 12/2014 |
| Kilometerstand | 120.000 km |
| Chassis | Renault |
| Motorvermogen in kW | 92 kW (125 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2299 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 6 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.500 kg |
| Lengte in mm | 6.000 mm |
| Tweede set banden | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Airbag voor voorpassagier | |
| Boordcomputer | |
| Parkeerhulp | Camera |
| ESP | |
| Multifunctioneel stuurwiel | |
| Navigatiesysteem | |
| Deeltjesfilter | |
| Radio en geluid | Radio |
| Cruisecontrol | |
| Centrale vergrendeling | Centrale vergendeling met afstandsbediening |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Lichte defecten na hagelschade op de motorkap of op 2 kunststof onderdelen.
Locatie
Oostenrijk, Innsbruck
Postcode: 6020
Afstand:
... km
Int no. #213151
Actief
Directe aankoop mogelijk
XGO Dynamic
Bezig met laden ...
(ma 27-04-2026, 12:34)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.