Int no. #209444
Actief
Directe aankoop mogelijk
XGO Dynamic 25
Bezig met laden ...
(ma 01-06-2026, 09:50)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | XGO |
| Categorie | Alkoof |
| Model | Dynamic 25 |
| Eerste registratie | 11/2016 |
| Kilometerstand | 62.000 km |
| Chassis | Renault |
| Motorvermogen in kW | 125 kW (170 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2299 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 6 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.500 kg |
| Lengte in mm | 6.626 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Airbag voor voorpassagier | |
| Passagiersairbag kan worden uitgeschakeld | |
| Parkeerhulp | Camera |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| Handsfree-kit | |
| Radio en geluid | Bluetooth |
| Cruisecontrol | |
| Centrale vergrendeling | Centrale vergendeling met afstandsbediening |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Verduisteringsrolgordijn aan de achterkant van het bed naar het fietsenrek zit vast
Locatie
Duitsland, Hamburg
Postcode: 22393
Afstand:
... km
Int no. #209444
Actief
Directe aankoop mogelijk
XGO Dynamic 25
Bezig met laden ...
(ma 01-06-2026, 09:50)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.